Ucuz fiyata satılan gitarlar

İstanbul İMÇ çarşısında gitarın fiyatı sadece 50 lira 🙂 yahu liraya gitar mı satılır arkadaş ? Bu insanlar 50 liraya gitar sattıklarına göre bu işi imal eden para kazanıyor imal edenden ürünü alan 2.el kazanıyor 2.el den ürünü alan 3.elde kar ediyor diye bir zincirleme bağlantı kuralım desen demek ki sözüne ettiğimiz gitarı bu herifler 250,30 liraya filan üretiyor.Alla alla ne komik bir rakam yahu !

Ancak İstanbul İMÇ’de satılan bu gitarların kalitesi ne durumda tabi bilinmez benim tahminim berbat ses çıkartan gitar çeşididir bunlar;son derece adi ve kullanışsız aslına bakarsanız bu tip gitarları evinizde çocuğunuzun oynaması açısından ve gitar öğrenmeye yeni başlayanlar açısından son derece uygun müzik ürünleri.

Yani gitar öğrenmeye başlayan bir insan pekala ucuz gitar kullanabilir ve öğrenmeye seviyesi ilerledikçe gitarın kalitesini de artırabilir diye düşünüyorum.

Aşağıda kalitesine göre ortalamaa gitar fiyatları yer almaktadır söz konusu görseller arasında 50 liralık gitar nerede diyenler olabilir 50 liralık gitar İstanbul İMÇ’de kıyamet gibi var

 

This entry was posted in Hobi Eğlence. Bookmark the permalink.

2 Responses to Ucuz fiyata satılan gitarlar

  1. Seref says:

    Ucuz gitar 50 liraya gitar var mı yahu

  2. Seref says:

    Ucuz gitar 50 liraya gitar var mı yahu çok ucuz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *