Çekyat kanepe modelleri

Çekyat bilindiği gibi evlerin vazgeçilmez mobilyalarından bir tanesidir.Çekyat Türk evlerinde olmazsa olmaz mobilyaların en başında gelir.Odaların bir tanesinde mutlaka bir adet çekyat ya da bir adet kanepe vardır…Hele hele çekyat,bir öğrenci evi için bir bekar evi için en önemli ev eşyalarının başında gelir.Bugün çekyatlar çok ucuz fiyata cazip kampanyalar ile satılmaktadır.Mesela kaliteli bir marka çekyat aşağı yukarı 700 ila 800 lira arasında değişirken kampanyalı olarak çekyat satan firmalar 200 ila 300 lira arasında son derece sağlam ve kaliteli çekyat satıyorlar.Önemli olan firmaların yapmış oldukları kampanyaları düzgün bir şekilde takip edebilmek.

Piyasada en ucuz çekyat fiyatı araştırırken dikkat edilmesi gereken önemli bir hususta şudur:

Satın almış olduğunuz ucuz çekyat acaba nasıldır ? Kumaş ve iç kısımlarında bulunan makaslar orjinal midir yoksa çıkma çekyattan toplanan parçalar ile sıfır çekyat mı imal edilmektedir.

Bugün bir çok firma 170 liraya çekyat satmaktadır.Hepsini kastetmiyoruz ancak 170 liraya çekyat satan bir firmanın satmış olduğu çekyat modelleri ya da sattığı çekyatlarda hangi tür parçalar kullanıyor ? Çekyatın iç kısımlarını göremeyen müşterilerini acaba aldatıyor mu ?

Mesela çıkma makas diye tabi edilen çöpe atılan çekyatları alıp tekrar elden geçirdikten sonra üzerlerine yeni bir kumaş monte edip yeni diye mi satıyorlar ?

Kanepe modelleri içinde aynı durum söz konusudur.Bilindiği gibi kanepeyi çekyattan ayıran tek fark kanepe kolsuz çekyat kolludur.Kanepe modelleri genelde oturma odasında koltuk takımı gibi durur ama çekyat bariz olarak farklıdır.Açılıp kapanan bir sandığı bulunur ve çekilip yatılabilir kanepenin ise bazı modellerinde bu söz konusu değildir.

Şimdi güncel olarak en fazla satılan çekyat modellerinin görsellerini web sayfamıza taşıyacağız.Resimlerini taşıdığımız çekyat ve kanepe modelleri arasında satın almak istediğiniz mobilyalar olursa lütfen bizimle bağlantı kurmayınız çünkü biz çekyat satmıyoruz…

İlgili arama kelimeleri: çekyat modelleri,kanepe modelleri,en moda çekyat ,en moda kanepe modelleri,en ucuz çekyat,ucuz çekyat

<

Bu yazı Dekorasyon kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir